Nowe nabytki

Z funduszy Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w listopadzie 2016 r. zakupionych zostało 775 egzemplarzy nowych książek.
Wśród nich są przede wszystkim nowości wydawnicze z literatury fantasy, sensacyjnej i obyczajowej, które chcieliście posiadać w naszym księgozbiorze (opierałam się na Waszych propozycjach wyrażonych w ankietach), a także lektury i 27 płyt z audiobookami i ekranizacjami lektur.
A zatem jest w czym wybierać!
Wśród najbardziej popularnych książek, które posiadamy jest cały cykl o Wiedźminie, seria „Pieśń Lodu i ognia”, „Zwiadowcy”, „Dary anioła”, cykl „Więzień labiryntu”, książki
z serii Uniwersum Metro 2033, „Kroniki krwi”, książki Cobena, Kinga, Katarzyny Bondy, Remigiusza Mroza, Nicolasa Sparksa, Johna Greena i wiele, wiele innych.


 

W grudniu 2015 r. nasza biblioteka wzbogaciła się o 15 nowych książek, podarowanych nam przez panie Edytę Zwieńczak i Ewę Socałę. Są wśród nich poczytne powieści Nory Roberts („Lasy w płomieniach”, „Dziedzictwo”, „Pokusa”, „Na zawsze razem”, „Trzy boginie”) oraz trylogia Zygmunta Miłoszewskiego („Uwikłanie”, „Ziarno prawdy”, „Gniew”).

nowo+Ťc