Nowe nabytki

Z satysfakcją przekazuję wiadomość, że dzięki finansowej dotacji Rady Rodziców, nasz księgozbiór wzbogacił się w 2020r. o o prawie 100 egzemplarzy książek!
Są wśród nich przede wszystkim lektury, których potrzebujemy więcej, ponieważ CKZiU ma od tego roku większą liczbę uczniów, ale także sporo nowości wydawniczych. Wypożyczyć można będzie m.in. bijące rekordy popularności thillery psychologiczne B.A. Paris, kontynuację „Tatuażysty z Auschwitz”, hity literatury fantasy – cykle „Żniwiarz” oraz „Kwiat paproci”, a także poczytne poradniki terapeuty Jakuba Czarodzieja.

________________________________________________________________

Z funduszy Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w listopadzie 2016 r. zakupionych zostało 775 egzemplarzy nowych książek.
Wśród nich są przede wszystkim nowości wydawnicze z literatury fantasy, sensacyjnej i obyczajowej, które chcieliście posiadać w naszym księgozbiorze (opierałam się na Waszych propozycjach wyrażonych w ankietach), a także lektury i 27 płyt z audiobookami i ekranizacjami lektur.
A zatem jest w czym wybierać!
Wśród najbardziej popularnych książek, które posiadamy jest cały cykl o Wiedźminie, seria „Pieśń Lodu i ognia”, „Zwiadowcy”, „Dary anioła”, cykl „Więzień labiryntu”, książki
z serii Uniwersum Metro 2033, „Kroniki krwi”, książki Cobena, Kinga, Katarzyny Bondy, Remigiusza Mroza, Nicolasa Sparksa, Johna Greena i wiele, wiele innych.


W grudniu 2015 r. nasza biblioteka wzbogaciła się o 15 nowych książek, podarowanych nam przez panie Edytę Zwieńczak i Ewę Socałę. Są wśród nich poczytne powieści Nory Roberts („Lasy w płomieniach”, „Dziedzictwo”, „Pokusa”, „Na zawsze razem”, „Trzy boginie”) oraz trylogia Zygmunta Miłoszewskiego („Uwikłanie”, „Ziarno prawdy”, „Gniew”).

 

nowo+Ťc