Z mitologią za pan brat

0
497

W piątek, 4 listopada 2016r., nasza sala gimnastyczna stała się areną Turnieju Mitologicznego, w którym udział wzięli reprezentanci wszystkich klas pierwszych, dopingowani przez swoich kolegów i koleżanki.

W trakcie rywalizacji, składającej się z 7 konkurencji, musieli oni wykazać się znajomością mitologii greckiej i rzymskiej, umiejętnościami aktorskimi (kalambury), a nawet sprawnością fizyczną (toczenie „głazu Syzyfa” na czas). Prawie wszystkie klasy skorzystały też z możliwości zdobycia dodatkowych punktów i przybyły na Turniej w strojach antycznych, a 1f wykonała nawet transparent zagrzewający ich drużynę do walki. Zaangażowanie klas było tak duże, ponieważ gra toczyła się o wysoką stawkę – jeden cały dzień bez pytania. Zmagania konkursowe oceniało jury tworzone przez panią wicedyrektor,  Ewę Flak oraz panie polonistki – Bożenę Polak i Małgorzatę Płonkę.
Najlepszą w Turnieju klasą okazała się być klasa 1f, drugie miejsce i 4 godziny bez pytania zdobyła klasa 1s,  a trzecie miejsce i 3 godziny wolne od  przepytywania – klasa 1et.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy ich dużej wiedzy na temat mitologii
i umiejętności dobrej zabawy.
Turniej Mitologiczny przygotowały i poprowadziły panie Krystyna Pyzio i Edyta Zwieńczak.
konkurs_mitilogiczny_01konkurs_mitilogiczny_12konkurs_mitilogiczny_07konkurs_mitilogiczny_09konkurs_mitilogiczny_11 konkurs_mitilogiczny_13

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ