Upoluj swoją książkę!

0
522

Zachęcamy wszystkich pracowników i uczniów naszej szkoły do skorzystania
z darmowego dostępu do bestsellerowych e-booków i audiobooków w  ramach akcji Instytutu Książki „Czytaj PL”.

Do  szkół ponadgimnazjalnych w 500 miastach trafiły plakaty z kodami QR, dającymi dostęp do 12 bestsellerowych książek. Wystarczy smartfon i aplikacja Woblink ze sklepu App Store lub Google Play.

Plakaty z kodem QR umieszczone są w naszej szkole w bibliotece  i na korytarzu na parterze. Z oferty można skorzystać do 30 listopada.

Wśród bestsellerowych książek każdy znajdzie coś dla siebie. W kategorii kryminał do wirtualnej wypożyczalni trafiła szwedzka „Księżniczka z lodu” Camilli Läckberg, której powieści przetłumaczone zostały na ponad 40 języków w 60 krajach. Miłośnicy książek  przygodowych mają okazję przeczytać m.in. głośną powieść „Shantaram” Gregory’ego Davida Robertsa, która przedstawia historię legendarnego zbiega ukrywającego się w Indiach. W lesie dzieją się zdumiewające rzeczy! Odkryje je przed czytelnikami Peter Wohlleben w „Sekretnym życiu drzew”. Do wypożyczenia jest również nagrodzone Nagrodą Zajdla „Czterdzieści i cztery” Krzysztofa Piskorskiego, „Miasto Archipelag. Polska mniejszych miast” Filipa Springera, „#WstydźSię!” Jona Ronsona i „Korona śniegu i krwi” Elżbiety Cherezińskiej.

czytajpl-plakatprzystanek03_slider

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ