Pod znakiem magii i miecza

0
275

25 listopada uczniowie klasy 1tn wraz z wychowaczynią, panią Justyną Kutyłą oraz paniami Edytą Zwieńczak i Krystyną Pyzio, udali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej, by wziąć udział w spotkaniu z Pawłem Kopijerem, wykładowcą uczelni biznesowych, specjalistą z zakresu zarządzaniem zespołami ludzkimi, a także pisarzem literatury pięknej. Jest on autorem cyklu powieści fantasy pt. „Kroniki Dwuświata”, z których dotychczas wydano tom pierwszy – „Mrok we krwi”.

Na początku spotkania pan Paweł opowiedział nam trochę o sobie, o strefach zawodowych, w których pracuje i odnosi sukcesy, a także o tym,  w jaki sposób realizuje on swoje cele, zamierzenia i marzenia. Pisarz, na przykładzie własnej drogi życiowej,  starał się pokazać młodzieży, że warto podążać za marzeniami i nie należy bać się ich realizacji.  Trzeba  odnaleźć w sobie siłę, która zmotywuje nas do działania – nawet wbrew przeciwnościom losu, a kluczami do realizacji zamierzeń są wyobraźnia i rozwój.

Druga część spotkania poświęcona była powieści, promowanej przez autora. „Kroniki Dwuświatów”,  to cykl powieści fantasy, których akcja rozgrywa się na dwóch oddalonych od siebie kontynentach: Amadal i Elise. Książka ukazuje dwie różne historie bohaterów, którzy w wykreowanym uniwersum magii i miecza mierzą się z przeznaczeniem. Losy młodej szamanki i skażonego mrokiem zabójcy rozgrywają się  na tle zmagań potężnych sił żądnych władzy absolutnej.

Wszystkich, którzy chcieliby poznać losy bohaterów wymienionej powieści, zapraszamy do biblioteki szkolnej, bo zakupiliśmy ją do naszego  księgozbioru

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ